Poradnia dietetyczna Be-Fit24

Poradnia dietetyczna Be-Fit24

W naszym gabinecie dietetycznym możecie zasięgnąć fachowej porady u dwóch wyspecjalizowanych dietetyków.

Poznajcie ich!

Aleksandra Skorża

Witam, nazywam się Aleksandra Skorża, a zdrowe żywienie, aktywność fizyczna i przede wszystkim odnalezienie w nich pasji i równowagi to moje hobby od najmłodszych lat. Wiedzę swą podparłam kursami i szkoleniami dietetycznymi. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, jestem także certyfikowanym trenerem personalnym i nauczycielem jogi.

Wprowadzę Cię w bezpieczny, harmonijny i ciekawy świat zdrowego żywienia, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniem. Szczerze wierzę, że jedzenie ma być źródłem dobrej energii, nie tylko paliwem.

Jeśli pragniesz odnaleźć styl życia, który pomoże Ci czuć się lepiej w swoim ciele i z harmonią korzystać z darów natury, jestem tutaj, by Ci w tym pomóc. Zacznij swoją podróż do lepszego samopoczucia już dziś!

Mario Vu

Cześć, Jestem Mario Vu i zajmuję się dietetyką kliniczną. Swoje wykształcenie zdobyłem na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, choć nieustannie pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz sięganie po aktualne i wiarygodne źródła naukowe. Poprzez wprowadzenie odpowiednich zmian w żywieniu i stylu życia pomagam w przywracaniu równowagi w organizmie.

Dietoterapia:
Zaburzeń metabolicznych
Zaburzeń hormonalnych
Schorzeń układu pokarmowego
Chorób układu sercowo-naczyniowego
Chorób autoimmunologicznych
Alergii i nietolerancji pokarmowych
Holistyczne podejście
Plan opracowany o obecny stan zdrowia, wyniki badań i preferencje żywieniowe
Celowana suplementacja
Indywidualne i racjonalne podejście
Dieta realna w utrzymaniu
Bez większych wyrzeczeń

 

do skorzystania z naszych usług!

Czy już wiesz ile kalorii potrzebujesz?

Wybierając swoją dietę powinieneś dobrać odpowiednią ilość kalorii dopasowaną do Twojego ciała i trybu życia. W tym celu stworzyliśmy dla Ciebie kalkulator dziennego zapotrzebowania energetycznego (CPM), który Ci pomoże:

pomiń ten krok

Płeć

Masa ciała (kg)

Wzrost (cm)

Wiek

Aktywność fizyczna

Twoje zapotrzebowanie energetyczne to:

kcal / dzień