FAQ

FAQ

Ile posiłków znajduje się w diecie?

Ilość posiłków uzależniona jest od wybranego pakietu. Pakiety składają się z 3 lub 5 posiłków.

Jak rozpoznać posiłki i je przechowywać?

Każdy z dostarczanych przez nas posiłków jest szczegółowo opisany w menu dołączonym do torby. Należy je przechowywać w warunkach chłodniczych i przygotowywać zgodnie z opisem znajdującym się na menu (ciepło/zimno). Posiłki oznaczone na ciepło wymagają podgrzania w kuchence mikrofalowej. Można je także podgrzewać w piekarniku po wcześniejszym przełożeniu do naczynia żaroodpornego.

W jakich dniach i godzinach realizowane są dostawy?

Dostawy realizujemy od niedzieli do czwartku w godzinach od 13.00 do 21.00.

Gdzie dowozicie catering i jaki jest koszt dostawy?

Miasta, które obsługujemy można znaleźć na naszej stronie i podczas składania zamówienia. Jeśli Twoje miasto nie jest widoczne skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, na pewno coś wymyślimy 😉 Dostawa do większości miast jest darmowa, w innym przypadku koszt dostawy zaczyna się od 8,50 zł.

Z jakich posiłków składa się pakiet Office i pakiet Śok?

Pakiet Office składa się z 3 posiłków: śniadanie, II śniadanie i podwieczorek

Pakiet Śok składa się z 3 posiłków: śniadanie, obiad i kolacja

Czy mogę wykluczyć z diety określone produkty?

Przy składaniu zamówienia można zaznaczyć w notatkach produkty, które chcielibyśmy wykluczyć. Nasz zespół będzie się starał zastąpić te produkty innymi. Zaznaczamy jednak, nie gwarantujemy w pełni, że wymienione przez Państwa produkty, będziemy zawsze w stanie wyeliminować. 

Do której godziny można składać zamówienia i je przesuwać na inny okres?

Zamówienia na kolejny dzień można składać dzień wcześniej do godziny 20.00, Zamówienia na poniedziałek przyjmujemy najpóźniej do czwartku do godziny 12.00. Wszystkie zamówienia można przesunąć na dwa dni przed planowaną dostawą. Zmianę należy zgłosić telefonicznie od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

Jak można zapłacić za catering?

Zapłacić można na 3 sposoby:

– przelew

– płatność online

– gotówka u kuriera

Każdy typ płatności należy regulować z góry.

Czy mogę złożyć zamówienie na weekend?

Nie. Nasz catering przygotowuje posiłki od poniedziałku do piątku. 

Kiedy mogę skorzystać z konsultacji z dietetykiem?

W przypadku pytań lub problemów związanych z wyborem cateringu oferujemy bezpłatne konsultacje telefoniczne z naszym dietetykiem od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 pod numerem tel. +48606625901. W przypadku indywidualnej konsultacji z dietetykiem klinicznym, należy umówić się telefonicznie na odpłatną wizytę w naszej poradni.

Dokąd dowozimy
nasz catering dietetyczny Be-Fit24?

W ramach cateringu dietetycznego Be-Fit24 oferujemy nie tylko pyszne i zdrowe posiłki, ale również dowozimy je pod wybrany adres, aby zapewnić Wam komfort i zaoszczędzić cenny czas. Dlatego pragniemy odciążyć Was nie tylko z kuchennych obowiązków, ale również zapewnić pełnowartościową dietę na cały dzień bez wychodzenia z domu!

Dotychczas dostarczamy catering dietetyczny do miejscowości: Cybinka, Kostrzyn nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Międzyrzecz, Słońsk, Górzyca, Gubin, Kowalów, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Sulęcin, Świebodzin, a nawet poza granice naszego kraju – do Frankfurtu nad Odrą i okolic! Jeśli jednak Twoje miasto nie znalazło się na naszej liście, skontaktuj się z nami, a z pewnością dołożymy wszelkich starań, żeby mogli Państwo korzystać z naszych usług.

Nasi kurierzy każdego dnia dostarczają świeżo przygotowane pięcioposiłkowe pakiety prosto pod same drzwi.

Z myślą o pracujących Klientach, dowozimy nasze posiłki w godzinach popołudniowych, żeby mogli spokojnie odebrać je w dogodnym czasie.

do skorzystania z naszych usług!

wybierz dietę

Czy już wiesz ile kalorii potrzebujesz?

Wybierając swoją dietę powinieneś dobrać odpowiednią ilość kalorii dopasowaną do Twojego ciała i trybu życia. W tym celu stworzyliśmy dla Ciebie kalkulator dziennego zapotrzebowania energetycznego (CPM), który Ci pomoże:

pomiń ten krok

Płeć

Masa ciała (kg)

Wzrost (cm)

Wiek

Aktywność fizyczna

Twoje zapotrzebowanie energetyczne to:

kcal / dzień