Catering dietetyczny Be-Fit24 - kilka słów o nas

Catering dietetyczny Be-Fit24 jest wygodnym i smacznym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu lub nie wiedzą jak przygotować pełnowartościowe posiłki dostarczające odpowiednich składników odżywczych oraz energii na cały dzień. Chcielibyśmy, aby efektem korzystania z naszego cateringu dietetycznego była nie tylko poprawa Waszego samopoczucia, czy sylwetki, ale również wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Pragniemy, aby dieta nie kojarzyła się Wam z okresem przejściowym, ponieważ zdrowe odżywianie powinno stanowić podstawę zdrowego stylu życia.

Mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z Dariuszem Kuźniakiem – wybitnym kreatorem smaku i finalistą pierwszej edycji programu „Top Chef”, a także z Tomaszem Królikowskim – znakomitym szefem kuchni i doradcą kulinarnym, którego możecie oglądać na co dzień w programie „Pytanie na śniadanie”.

Dzięki licznym podróżom i współpracy z najlepszymi w swoim fachu, zdobyliśmy nieocenione doświadczenie kulinarne i wiedzę na temat zdrowego odżywiania, które wykorzystujemy podczas przygotowywania posiłków. Inspiracje czerpiemy z licznych zakątków świata, a przepisy wzbogacamy własnymi pomysłami, z wykorzystaniem świeżych i nieprzetworzonych produktów.

Dokąd dowozimy
nasz catering dietetyczny Be-Fit24?

W ramach cateringu dietetycznego Be-Fit24 oferujemy nie tylko pyszne i zdrowe posiłki, ale również dowozimy je pod wybrany adres, aby zapewnić Wam komfort i zaoszczędzić cenny czas. Dlatego pragniemy odciążyć Was nie tylko z kuchennych obowiązków, ale również zapewnić pełnowartościową dietę na cały dzień bez wychodzenia z domu!

Dotychczas dostarczamy catering dietetyczny do miejscowości: Cybinka, Kostrzyn nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Międzyrzecz, Słońsk, Górzyca, Gubin, Kowalów, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Sulęcin, Świebodzin, a nawet poza granice naszego kraju – do Frankfurtu nad Odrą i okolic! Jeśli jednak Twoje miasto nie znalazło się na naszej liście, skontaktuj się z nami, a z pewnością dołożymy wszelkich starań, żeby mogli Państwo korzystać z naszych usług.

Nasi kurierzy każdego dnia dostarczają świeżo przygotowane pięcioposiłkowe pakiety prosto pod same drzwi.

Z myślą o pracujących Klientach, dowozimy nasze posiłki w godzinach popołudniowych, żeby mogli spokojnie odebrać je w dogodnym czasie.

do skorzystania z naszych usług!

wybierz dietę

Czy już wiesz ile kalorii potrzebujesz?

Wybierając swoją dietę powinieneś dobrać odpowiednią ilość kalorii dopasowaną do Twojego ciała i trybu życia. W tym celu stworzyliśmy dla Ciebie kalkulator dziennego zapotrzebowania energetycznego (CPM), który Ci pomoże:

pomiń ten krok

Płeć

Masa ciała (kg)

Wzrost (cm)

Wiek

Aktywność fizyczna

Twoje zapotrzebowanie energetyczne to:

kcal / dzień