Catering dietetyczny Be-Fit24 - kilka słów o nas

Catering dietetyczny Be-Fit24 jest wygodnym i smacznym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu lub nie wiedzą jak przygotować pełnowartościowe posiłki, które dostarczą odpowiednich składników odżywczych oraz energii na cały dzień.

Chcielibyśmy, żeby w efekcie naszego cateringu dietetycznego nie tylko poprawiło się Państwa samopoczucie czy sylwetka, ale żeby również zmieniły się niewłaściwe nawyki żywieniowe. Dietetyczność w nazwie nie powinna zatem kojarzyć się z okresem przejściowym, ponieważ właściwa dieta to świadomy wybór zdrowego stylu życia 24 godziny na dobę.

Dzięki licznym wyjazdom zagranicę, pogłębiliśmy wiedzę na temat zdrowego żywienia i zdobyliśmy bezcenne doświadczenie kulinarne, które z przyjemnością wykorzystujemy podczas przygotowywania posiłków dla Państwa. Nasze przepisy wzbogaciliśmy o ciekawe rozwiązania zagranicznych kuchni, nie zapominając o wykorzystaniu świeżych i jak najmniej przetworzonych produktów.

Dokąd dowozimy
nasz catering dietetyczny Be-Fit24?

W ramach cateringu dietetycznego Be-Fit24 oferujemy nie tylko pyszne i zdrowe posiłki, ale również dowozimy je pod wyznaczony przez Państwa adres. Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci chcą zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Dlatego chcemy odciążyć Państwa nie tylko z kuchennych obowiązków, ale również zapewnić pełnowartościową dietę na cały dzień bez wychodzenia z domu!

Dotychczas dostarczamy catering dietetyczny do: Słubic, Kunowic, Rzepina, Sulęcina, Torzymia, Ośna, Słońska, Kostrzyna, Górzycy, a nawet poza granice naszego kraju – do Frankfurtu oraz Berlina! Jeśli jednak Twoje miasto nie znalazło się na naszej liście, skontaktuj się z nami, a z pewnością dołożymy wszelkich starań, żeby mogli Państwo korzystać z naszych usług.

Nasi kurierzy każdego dnia dostarczają Państwu świeżo przygotowane
pięciodaniowe pakiety prosto pod same drzwi.

Z myślą o pracujących klientach, dowozimy nasze posiłki w godzinach popołudniowych,
żeby mogli spokojnie odebrać je w dogodnym czasie.

do skorzystania z naszych usług!

wybierz dietę

Czy już wiesz ile kalorii potrzebujesz?

Wybierając swoją dietę powinieneś dobrać odpowiednią ilość kalorii dopasowaną do Twojego ciała i trybu życia. W tym celu stworzyliśmy dla Ciebie kalkulator dziennego zapotrzebowania energetycznego (CPM), który Ci pomoże:

pomiń ten krok

Płeć

Masa ciała (kg)

Wzrost (cm)

Wiek

Aktywność fizyczna

Twoje zapotrzebowanie energetyczne to:

kcal / dzień